Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Udany rok dla sportowców Politechniki!
Lipiec
2
2018

Udany rok dla sportowców Politechniki!

Politechnika Lubelska wywalczyła po raz czwarty w historii bardzo dobre drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej uczelni podczas Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2017/2018. Uroczyste sportowe podsumowanie minionego roku akademickiego wraz z pożegnaniem tegorocznych absolwentów odbyło się 27 czerwca 2018 roku. 

Drugie miejsce w województwie to ogromny sukces dla Politechniki Lubelskiej, która od siedmiu lat jest jedną z najlepszych uczelni w naszym regionie także pod względem sportowym. Ponadto studenci Politechniki Lubelskiej w roku akademickich 2017/2018 zdobyli kilkadziesiąt medali na różnej rangi zawodach tj.: Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów/Młodzieżowców i Akademickich Mistrzostwach Polski. 

Uroczyste podsumowanie wraz z pożegnaniem absolwentów, w którym uczestniczył J.M. Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Kacejko odbyło się 27 czerwca br. w Centrum Sportowym Politechniki Lubelskiej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Sebastian Smoliński - absolwent Politechniki Lubelskiej, który w trakcie swoich studiów zdobył aż trzydzieści siedem (37!) medali podczas Akademickich Mistrzostwach Polski! 

Składamy wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do kolejnego tak znakomitego roku akademickiego. 

Fot.: (od lewej) Sebastian Smoliński, Kierownik SWFiS Kazimierz Piwowarczyk, J.M. Rektor Piotr Kacejko.

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu