Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Nasze sekcje

FITNESS - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 20:00-21:30

Środa: 20:00-21:30

Sala aerobowa Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej 

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/fitness.htm

Trenerzy

Sylwia Truchel

FUTSAL - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Niedziela: 17:00-20:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej 

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/futsal.htm

Trenerzy

Jerzy Mac

PŁYWALNIA - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Niedziela: 17:45-18:30

Basen Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/basen.htm

Trenerzy

SIŁOWNIA - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek-Czwartek: 20:00-23:00 

Siłownia Fit&Gym AZS - Arena Lublin

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/silownia.htm

Trenerzy

Daniel Sijko

TENIS - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 20:00-21:30 - grupa początkująca

Piątek: 10:00-11:30 - grupa zaawansowana

Korty Lubelskiego Klubu Tenisowego 

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/tenis-ziemny.htm

Trenerzy

Mikołaj Cięszczyk, Marek Oratowski

ZUMBA - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 18:30-20:00

Wtorek: 18:30-20:00

Sala aerobowa Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej 

Zapisy na: http://www.bo2017.pl/zumba.htm

Trenerzy

Sylwia Gawęda

Badminton

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 21:30-23:00

Środa: 17:00-18:30

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Sławomir Uhruski

Brydż sportowy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek: 18:00-21:00

Wydział Budownictwa i Architketury PL - sala 207

Trenerzy

dr Piotr Waniurski

Ergometr wioślarski K

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Środa: 16:30-18:00

Piątek: 21:15-22:45

Sala aerobowa Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Izabela Pszczoła-Pasierbiewicz

Ergometr wioślarski M

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 20:00-21:30

Czwartek: 18:30-20:00

Sala aerobowa Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Ryszard Stachaszewski

Futsal kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 20:00-21:30

Piątek: 14:00-15:30

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Jakub Kańkowski

Kick-boxing

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 17:00-18:30 - grupa początkująca

Poniedziałek: 18:30-20:00 - grupa zaawansowana

Czwartek: 17:00-18:30 - grupa zaawnasowana

Sala sportów walki i tenisa stołowego Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Kazimierz Piwowarczyk

Kolarstwo górskie

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 17:00-18:30

Siłownia Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Bożydar Spólnicki

Koszykówka kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 21:30-23:00

Piątek: 14:00-15:30

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Jakub Kańkowski

Koszykówka mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 15:30-17:00

Środa: 20:00-21:30

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Norbert Kołodziejczyk

Piłka nożna mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 18:30-20:00

Czwartek: 20:30-22:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Bożydar Spólnicki

Piłka ręczna kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 21:30-23:00

Piątek: 14:00-15:30

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Jakub Kańkowski

Piłka ręczna mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 20:00-21:30

Środa: 21:30-23:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Monika Marzec

Piłka siatkowa Kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 17:00-18:30

Środa: 18:30-20:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Maciej Kołodziejczyk

Piłka siatkowa mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Poniedziałek: 17:00-18:30

Środa: 18:30-20:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Norbert Kołodziejczyk

Pływanie

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 20:00-21:30

Czwartek: 20:00-21:30

Basen MOSiR Lublin - Aleje Zygmuntowskie 4

Trenerzy

Michał Janczarek

Szachy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 18:00-21:00

Wydział Budownictwa i Architektury PL - sala 207

Trenerzy

prof. Leopold Koczan

Tenis stołowy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Wtorek: 17:00-18:30

Czwartek: 18:30-20:00

Sala sportów walki i tenisa stołowego Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Jerzy Mac

Tenis ziemny

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Piątek: 15:30-17:00

Hala Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Jakub Kańkowski

Trójbój siłowy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Środa: 20:00-21:30

Siłownia Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej

Trenerzy

Maciej Kołodziejczyk

Żeglarstwo

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Czwartek: 18:00

Siedziba Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej nad Zalewem Zemborzyckim - ul. Krężnicka 6

Trenerzy

Mateusz Malczarski - tel. 514-053-612

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaAZS KŚ Woj. LubelskiegoUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu i Turystyki