Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Ruszają zajęcia z projektu Aktywny Student
Luty
13
2019

Ruszają zajęcia z projektu Aktywny Student

Pragniemy poinfomować, że ruszyły zapisy na zajęcia sportowo-rekreacyjne z projektu Aktywny Student i Aktywni Młodzi Pełni Pasji (16-26 lat), które realizowane są z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2019. 

Przypominamy, że zapis internetowy na zajęcia jest możliwy na tydzień przed, a wygasa na 3 godziny przed ich rozpoczęciem. ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE! Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej oraz ważnego ubezpieczenia NNW lub posiadanie aktualnej legitymacji ISIC-AZS (zawiera ubezpieczenie NNW)

W projekcie Aktywny Student w zajęciach organizowanych przez daną uczelnie pierwszeństwo mają studenci tej uczelni. Fakt ten zaznaczony jest w portalu bozajecia.pl. W przypadku wolnych miejsc w dniu zajęć, zapisywać się mogą wszyscy studenci lubelskich uczelni. 

Klub Uczelniany AZS Politechniki Lubelskiej organizuje zajęcia z takich dyscyplin jak:

 

Natomiast projekt Aktywni Młodzi jest skierowany dla uczniów i studentów mieszkających w Lublinie w wieku 16-26 lat. Projekt będzie znakomitą okazją integracji młodzieży szkolnej i studentów. 

Poniżej zakładki projektów z wykazem zajęć, zapisy po wejściu bezpośrednio w daną dyscyplinę: 

 

Źródło: AZS Lublin

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu