Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Politechnika Lubelska zdobyła złoto!
Luty
27
2017

Politechnika Lubelska zdobyła złoto!

Jedyny reprezentant z naszego regionu zaprezentował się rewelacyjnie na turnieju Finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu mężczyzn, sięgając po złoty medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych. Politechnika Lubelska w najliczniej obsadzonej i najpopularniejszej zespołowej dyscyplinie Akademickich Mistrzostw Polski zajęła ostatecznie wysokie czwarte miejsce. 

Jest to najlepszy występ w całej historii sekcji prowadzonej przez trenera Bożydara Spólnickiego i kierownika Andrzeja Kurysa. Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu mężczyzn, które zostały przeprowadzone w dniach 23-26 luty br. w Katowicach wygrał Uniwersytet Warszawski, który w finale pokonał Uniwersytet Gdański. W meczu o 3 miejsce Uniwersytet Zielonogórski pokonał Politechnikę Lubelską. 

 

Kadra Politechniki Lubelskiej podczas Finału AMP: 
Adrian Parzyszek, Radosław Jezierski, Mateusz Kalamon, Rafał Marzęda, Paweł Pęksa, Dawid Pikul, Michał Rzążewski, Tomasz Sekrecki, Łukasz Sosnowski, Dominik Struk, Piotr Struski, Patryk Świdziński, Szymon Terlecki, Paweł Wysokiński - trener Bożydar Spólnicki, kierownik Andrzej Kurys. 

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu