Nasi plażowicze ponownie jadą na Finały AMP
Czerwiec
1
2018

Udany występ naszych reprezentantek i reprezentantów podczas turnieju AMP w siatkówce plażowej - Półfinał C.

Turniej Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej - Półfinał C, został rozegrany w dniach 29-31 maja 2018 roku na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II (turniej męski) i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (turniej kobiecy). Awans na turniej finałowy AMP zapewniły sobie dwie pary Politechniki Lubelskiej - po jednej parze kobiet i mężczyzn. Drugie miejsce w turnieju mężczyzn zajęli Bartłomiej Malec i Jakub Czubiński, natomiast na szóstym miejscu zmagania zakończyły Panie - Ligienza Konstancja i Bogdańska Katarzyna. Blisko awansu była także druga z par męskich (Kaniewski Tobiasz i Seliga Szymon), jednak ostatecznie zajęli dziewąte miejsce. Gratulujemy udanego startu w Lublinie i życzymy powodzenia w walce o medale na turnieju AMP w siatkówce plażowej - Finał, który odbywać się będzie tradycyjnie na plaży w Gdyni w dniach 07-10.06.2018 r.