Trzy medale w strzelectwie na AMP-ach
Kwiecień
16
2019

Pierwsze historyczne Akademickie Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym okazały się bardzo szczęśliwe dla dwóch studentów Politechniki Lubelskiej. Dwa medale indywidualne oraz medal za klasyfikacje drużynową zdobyli Sebastian Kulik i Wojciech Pachuta.

Zawody odbyły się w dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Bydgoszczy. Srebrny medal wywalczył Sebastian Kulik, a brązowy Wojciech Pachuta w konkurencji pistolet pneumatyczny 10m - 60 strzałów w klasyfikacji Uczelni Technicznych. Udany występ studentów Politechniki przełożył się na klasyfikację drużynową Uczelni Technicznych, gdzie Politechnika Lubelska zajęła trzecie miejsce!

Przypominamy, że Kulik i Pachuta zdobyli złoty i srebrny medal podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w strzelectwie sportowych w konkurencji pistolet.