Alicja Wrona zgarnia dwa medale AMP!
Maj
28
2018

Studentka Politechniki Lubelskiej Alicja Wrona wywalczyła dwa złote medale Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie w dniach 25-27 maja 2018 roku.

Alicja Wrona zajęła siódme miejsce na 400 m w klasyfikacji generalnej - jednocześnie zdobywając złoty medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych. Następnego dnia była bardzo blisko podium w klasyfikacji generalnej na 200 m - zajęła 4 miejsce tuż za podium, ale ponownie sięgnęła po złoty medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych. To rewelacyjne wyniki Naszej studentki na początku sezonu lekkoatletycznego. Przypominamy, że Alicja Wrona (należąca do programu Akademickie Centrum Szkolenia Sportowego w Lublinie) wraca po długiej kontuzji i przygotowuje się do Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się w Lublinie w dniach 20-22 lipca 2018 roku.