Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Fenomenalny początek!
Listopad
30
2016

Fenomenalny początek!

Politechnika Lubelska ograła zespół AWF Biała Podlaska 1:0 w pierwszym meczu futsalu kobiet w ramach jubileuszowej 10-edycji Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego. Bramkę na wagę trzech punktów zdobyła w drugiej połowie Anna Goś. Do sukcesu przyczyniła się również Agnieszka Drabik, która niejednokrotnie kapitalnie spisywała się w bramce Politechniki. 

Bardzo dobry początek rozgrywek Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego - wygrana z AWF Biała Podlaska na inaugurację, jakie macie cele i ambicje w tym roku akademickim?
Agnieszka Drabik: - Chcemy wyjść z grupy. Spodziewałyśmy się bardzo trudnego meczu. Teraz myślimy już o kolejnym spotkaniu, przed nami również bardzo trudny mecz z UMCS Lublin.

Docelowo będą to Akademickie Mistrzostwa Polski. Jak wspominasz te zawody z lat ubiegłych?
AD: - Byłam w Krakowie i Katowicach. Jest tam dużo wyższy poziom, niż u nas w woj. lubelskim. Jednak warto było zobaczyć jak wygląda prawdziwy futsal.

Zachęcamy również do przeczytania: Jak zrodziła się Jej miłość do piłki nożnej, którą dyscyplinę wybierze zawsze w pierwszej kolejności - w specjalnym wywiadzie dla AZS Lublin opowiada Agnieszka Drabik.

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu