Damian Jastrzębski najlepszy!
Listopad
7
2016

Student Politechniki Lubelskiej wygrał jubileuszową 10-edycje Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego w biegach przełajowych - I runda. Zawody odbyły się w piątek 4 listopada 2016 r. w Adamowie i były połączone z rywalizacją studentów pierwszego roku pn. Lubelska Uniwersjada.

Dziewiąte miejsce w AMWL i pierwsze miejsce w Mistrzostwach Studentów I Roku zajął Jacek Cyngot. Bardzo udane występy naszych reprezentantów przełożyły się na drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej mężczyzn. Ponadto punkty dla drużyny zdobyli: szósty Łukasz Augustyniak i trzynasty Andrzej Celejewski. Gratulacje!