Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Zapraszamy
Kwiecień
9
2019

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce - Zapraszamy

Przed nami wielkie siatkarskie emocje! Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej mężczyzn - Półfinał C, który odbędzie się w dniach 11-14 kwietnia 2019 roku na dwóch lubelskich uczelniach. 

Najlepsi siatkarze południowo-wschodniej Polski rywalizować będą w halach Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Lubelskie środowisko reprezentują trzy uczelnie: Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Nie zabraknie także wyników LIVE z każdego spotkania, które będziecie mogli śledzić na naszej stronie AZS Lublin. 

 

Politechnika Lubelska

Politechnika Lubelska jest gospodarzem turnieju eliminacyjnego AMP. Przed zawodami rozmawialiśmy z trenerem Politechniki Lubelskiej - Maciejem Kołodziejczykiem. 

- Część drużyny stanowią zawodnicy drugoligowego klubu LUK Politechnika Lublin. Mamy sześciu doświadczonych zawodników, jest to nasz duży atut. Drużynę tworzą również zawodnicy młodzi, gniewni i ambitni. Będą wspierać tych doświadczonych kolegów. Na przestrzeni całego turnieju każdy dostanie szansę, aby pokazać swoje umiejętności. 

- W kuluarach siatkarskich głośno mówi się o trzech uczelniach. Na pewno groźne będą ekipy AGH Kraków i PWSZ Krosno. Ekipa z Krosna jest także zbudowana na zawodnikach, którzy występują w drugiej lidze. My jesteśmy wymieniani jako trzecia ekipa.

- Z doświadczenia wiem, że te akademickie granie rządzi się swoimi prawami. Gra się tu do dwóch wygranych setów, więc nie ma marginesu błędu. Trzeba być skoncentrowanym od początku do końca. My jako zespół jesteśmy zdeterminowani. Nie boimy się żadnego zespołu - zapowiada trener Maciej Kołodziejczyk.  

Więcej szczegółów o turnieju na naszej specjalnej stronie AMP w piłce siatkowej mężczyzn - Półfinał C

Źródło: AZS Lublin

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu