Srebrne medale na plażówce
Czerwiec
11
2018

Dwa medale zgarnęła Politechnika Lubelska na Turnieju Finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn, który odbył się w dniach 7-10 czerwca 2018 roku na plaży w Gdyni.

Nasza para męska - Jakub Czubiński i Bartłomiej Malec zajęła dziewiąte miejsce i wywalczyła srebrny medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych. W klasyfikacji drużynowej Uczelnie Techniczne - Politechnika Lubelska także zdobyła srebrne medale zajmując ostatecznie bardzo wysokie szóste miejsce w kraju. Wynik mógłby być jeszcze lepszy, gdyby nie pechowa kontuzja jakiej doznał Kuba, która uniemożliwiła naszej parze rywalizację o podium w klasyfikacji generalnej.