Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Aktywny Student - zapraszamy na zajęcia
Październik
11
2016

Aktywny Student - zapraszamy na zajęcia

Dziękujemy za Wasze głosy na projekty Akademickiego Związku Sportowego do Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2017. Bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne, które są realizowane w ramach projektów: Aktywny Student i Aktywny Lublin. Zajęcia trwają do końca bieżącego roku, a zapisy i wszystkie ważne informacje są na stronie www.bo2016.pl.

Przypominamy, że zapisy internetowe na zajęcia są możliwe na tydzień przed, a wygasają na 3 godziny przed ich rozpoczęciem. Zapis internetowy traci ważność w momencie rozpoczęcia zajęć. W przypadku wolnych miejsc jest możliwość zapisu - tuż przed rozpoczęciem zajęć, bezpośrednio u Instruktora. W zajęciach organizowanych przez daną uczelnię pierwszeństwo mają studenci tej uczelni. W przypadku wolnych miejsc w dniu zajęć, zapisać się mogą studenci wszystkich lubelskich uczelni. 

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej oraz ważnego ubezpieczenia NNW lub posiadanie aktualnej legitymacji ISIC AZS (zawiera ubezpieczenie NNW) - zajęcia są bezpłatne. 

 

Wykaz dyscyplin i listy zajęć na stronie bo2016.pl

 

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu