Legitymacja ISIC - AZS

KU AZS Politechniki Lubelskiej

 531-925-161

Zapraszamy na zajęcia z projektu Aktywny Student
Wrzesień
29
2018

Zapraszamy na zajęcia z projektu Aktywny Student

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych zajęć sportowych realizowanych w ramach projektu Aktywny Student z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. 

Aby zapisać się na zajęcia trzeba posiadać legitymacje ISIC-AZS (zawiera ubezpieczenie NNW) lub ważną legitymacje studencką oraz aktualne ubezpieczenia NNW. Na Politechnice Lubelskiej realizujemy zajęcia w takich dyscyplinach jak: 

---

Jednocześnie przypominamy, że trwa głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 poprzez stronę internetową obywatelski.lublin.eu lub w wyznaczonych miejscach - lista punktów do głosowania

W szczególności zachęcamy do oddania głosu  na nasz sztandarowy projekt AKTYWNY STUDENT M37, dzięki któremu organizujemy dla Was dodatkowe bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne na pięciu największych lubelskich uczelniach. 

Ponadto proponujemy wesprzeć swoim głosem nową inicjatywę skierowaną zarówno do uczniów jak i studentów mieszkających w Lublinie pn. AKTYWNI MŁODZI PEŁNI PASJI M58. W ramach projektu zostanie zorganizowane 10 zajęć sportowych w Lublinie!

Popieramy również projekt DOPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH W CELU PODNIESIENIA ICH FUNKCJONALNOŚCI I ATRAKTYCJNOŚCI DLA MIESZKAŃCÓW LUBLINA D36

#GŁOSUJzAZS

Facebook

Partnerzy

Politechnika LubelskaKŚ AZS LublinUrząd Miasta LublinMinisterstwo Sportu