Wrzesień
7
2020

Medale podczas AMP w strzelectwie sportowym

Wojtek Pachuta student Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej wystrzelał srebrny medal w klasyfikacji gener... Czytaj więcej

Wrzesień
1
2020

Półfinał AMP siatkówka plażowa 2020

Klub Uczelniany AZS Politechniki Lubelskiej organizatorem Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski strefy C w s... Czytaj więcej

Czerwiec
25
2020

Udany powrót! Politechnika z największa ilością medali

Wznowione Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 przyniosły największą ilość medali ... Czytaj więcej

Maj
25
2020

Uruchamiamy sekcje sportowe

Zapraszamy do uczęszczania na zajęcia sekcji sportowych Politechniki Lubelskiej, które zostały przerwane na po... Czytaj więcej

Paweł Fidut Mistrzem Polski!

Paweł Fidut wywalczył złoty medal podczas Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w taekwondo w kategorii In... Czytaj więcej

Styczeń
29
2020

Prorektor Politechniki wręczył powołania do ACSS Lublin

Prorektor ds. studenckich Politechniki Lubelskiej - dr hab. inż. Paweł Droździel, prof. PL wręczył powołania ... Czytaj więcej

Styczeń
3
2020

Politechnika Lubelska walczy o lidera w rozgrywkach AMWL

Politechnika Lubelska udanie zaprezentowała się w pierwszej rundzie Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelsk... Czytaj więcej